Çağrı Merkezi

0850 550 52 17

Nasıl Bir İş ?

NASIL BİR İŞ ? 
Ev Hanımlarının, Emeklilerin, Öğrencilerin, Öğretmenlerin, Memurların, İşçilerin, Çalışanların ve Çalışmayanların kısacası para kazanmak isteyen herkesin kendi çevrelerinde katalog üzerinden binlerce çeşit İç Giyim, Dış Giyim, Tesettür Giyim, Her Çeşit Renk ve Desenlerde Bay, Bayan Çocuk Çorapları, Saat ve Takı Çeşitleri, Bayan Kol ve Sırt Çantaları, Deri Aksesuarlar çeşitleri, Tv Ürünleri, Yerli ve İthal Kozmetik Çeşitleri ve Her Marka Ev Yaşam Ürünleri gibi daha burada sayamayacağımız kadar çok sayıda on binlerce çeşit ürünün satışını yaparak Ayda 4.000 TL'ye Kadar Kazanç Sağladıkları ve belli bir seviyeye ulaştıklarında SGK'lı olarak çalışabildikleri yerli bir Network/Marketing sistemidir…


* İşe başlamak için öncelikle üst tarafta bulunan
"Temsilcimiz Olun" butonuna tıklayarak sisteme kayıt oluyorsunuz. Kayıt olurken karşınıza "Çantalı Satış Seti"seçeneği çıkacaktır. Bu Çantalı Satış Setini seçerek kayıt oluyorsunuz.

* Çantalı Satış Seti; sizin rahat bir şekilde satış yapıp para kazanabilmeniz için elinizde bir sermaye niteliğindedir. Özet olarak Çantalı Satış Seti evinizde açılan bir AVM gibidir. Bu set sayesinde AVM'lerin dahi satamayacağı kadar çok geniş bir ürün yelpazesini satma imkanı bulacaksınız.

* Siz kayıt olduktan sonra bayan temsilci danışmanlarımız tarafından önce aranıyorsunuz. Temsilci danışmanlarımızın sizi arayıp üyeliğinizi onaylamasından sonra kayıt olurken seçmiş olduğunuz Satış Setiniz Kargoyla adresinize gönderiliyor.

* Çantalı Satış Seti İçeriği:
Satış Katalogları, Satış Çantası ve Numune İç Giyim ürünlerinden oluşmaktadır.

*
TÜRKOBİR Satış Temsilcisi olduğunuzda iki şekilde kazanç sağlıyorsunuz. Birincisi, Kendi Satışlarınızdan elde edeceğiniz kazançlar kampanya dönemlerine göre %30 ile %60 arası değişmektedir. İkincisi, Alt üyelerinizin satışlarından elde edeceğiniz kazançlardır. Sizin Kaydettiğiniz Üyeler, Üyelerinizin ve Üyelerinizin Üyelerinin kaydettiği üyeler şeklinde aşağıya doğru 5 kademeye kadar devam eden %15 Satış Primi kazanıyorsunuz.
* (Alt Üyelik hakkında daha detaylı bilgi için üst taraftaki Takım Öncülüğü menüsüne tıklayın!)


* Aktif Alt Üye Sayınız 100'e Ulaştığında SGK'lı Olarak Çalışıyorsunuz.


* Kendi Satışlarımdan Kazancım Ne Olur?
Katalog üzerinde ürünlerin Perakende satış fiyatları yazılıdır. Siz bu fiyatlardan satıyorsunuz. Ancak siparişlerinizi biz size gönderirken İmalat fiyatından gönderiyoruz. Katalog üzerindeki fiyatların %30 ile %60 daha aşağısına gönderiyoruz ve böylece siz yaklaşık %60’lık bir kar elde etmiş oluyorsunuz.

* Örnek olarak Katalog'da satış fiyatı 20 TL olan bir ürünün size geliş fiyatı 14 TL dir.

* 50 TL lik Çantalı Satış Seti içerisinde Satış Kataloğu, Satış Çantası, Sistem tanıtım kılavuzu ve Katalogları gösterdiğiniz kişilere ürünlerin kumaş kalitesini de gösterebilmeniz için Bayan İç Giyim çeşitlerinden oluşan numune ürünler bulunmaktadır.

* %100 Başarılı Olmanız için size 50 TL'lik Çantalı Satış Seti gönderiyoruz!


* Çantalı Satış Seti ile başlamanızın nedeni set içerisinde bulunan Numune İç Giyim Ürünleriyle ürünlerin kumaş kalitesini gösterme imkanına sahip olacağınızdan dolayı her 10 kişiden 7'sine mutlaka satış yapabileceksiniz. Ama sadece Satış Kataloğu ile başlarsanız 10 kişiden 3'üne satış yapabileceksiniz. Bu istatistikler araştırılarak yapılmış kesin sonuçlardır.

* Üyelik işleminin Birinci Adımı:

Öncelikle üst tarafta bulunan "Temsilcimiz Olun" butonuna tıklayarak üyelik oluşturup sisteme kayıt oluyorsunuz. Kayıt olurken karşınıza "Çantalı Satış Seti (Kargo Dahil 50 TL)" seçeneği çıkacak, bunu seçtikten sonra kayıt oluyorsunuz.

* Üyelik işleminin İkinci Adımı:

Üyelik işlemini tamamladıktan sonra üyeliğiniz hemen aktif edilmez, sisteme hemen giriş yapamazsınız. Kayıt olurken seçtiğiniz Satış Setinizi teslim aldığınızda üyeliğiniz aktif edilir ve size bilgi SMS'i gönderilir. (Satış setinizi teslim almadan üyeliğinizin aktif edilmemesi Temsilcilerimizin menfaatini korumak amacıyla herkesin girip alışveriş yapamaması içindir. Sitemizden sadece TÜRKOBİR satış temsilcisi olan kişiler ürün alımı yapabilir. Temsilci olmayan kişiler kendi ihtiyaçları için girip alışveriş yapamaz.)

* Bu işten aylık kazancınız alt ekip satış primlerinizle birlikte yaklaşık 4.000 TL. dir.


* Kime Satacağım?

Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşterinizdir.
Ev Hanımıysanız; komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes…
Sabit bir işte çalışıyorsanız; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…

* Özellikle iç giyim ve çorap her insanın en temel giyim ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecek.

* Bu İşi Kimler Yapabilir?

Başta Ev Hanımları olmak üzere emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen tüm dar gelirli insanlar…

* Kısacası “bu iş tam benlik ve ben bu işten para kazanmak istiyorum” diyen tüm dar gelirli insanlar sistemimize üye olabilir.

* Kendinizin belirleyeceği zamanlarda, kendi işiniz rahatlığında çok az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı çıkarabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, faturalarınızı ödeyebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz.

* Daha fazla zaman ayırarak ise ev kiranızı karşılayabilir daha da azmederek belki ev kredinizi belki de araba taksitinizi bile ödeyebilecek güçlü kazanç kapılarını aralayabilirsiniz. 01032016

TÜRKOBİR | Türkiye Kobiler Birliği
Ticaret Sicil No: 17654-5