Çağrı Merkezi

0850 550 52 17

Nasıl Bir İş ?

Üye Sayımız 2 Milyon'a Ulaşıyor...
NASIL BİR İŞ ?

TÜRKOBİR; Ev Hanımlarının, emeklilerin, öğrencilerin, memurların, işçilerin, çalışanların ve çalışmayanların kısacası para kazanmak isteyen herkesin kendi çevresinde katalog üzerinden iç giyim, dış giyim, tesettür giyim, çorap, kozmetik, takı, tv ürünleri ve ev yaşam ürünleri gibi binlerce çeşit ürünün satışını yaparak Ayda 4.000 TL'ye kadar kazanç sağladıkları ve belli bir seviyeye ulaştıklarında Sgk'lı olarak çalışabildikleri büyük bir Network/Marketing sistemidir...


* İşe başlamak için öncelikle üst tarafta bulunan
"Temsilcimiz Olun" butonuna tıklayarak sisteme kayıt oluyorsunuz.

* Siz kayıt olduktan sonra bayan temsilci danışmanlarımız tarafından aranıyorsunuz. Temsilci danışmanlarımızın sizi arayıp üyeliğinizi onaylamasından sonra hemen para kazanmaya başlamanız için adresinize kargoyla Çantalı Satış Seti gönderiyoruz.

* Çantalı Satış Seti; sizin satış yapıp para kazanabilmeniz için elinizde bir sermaye niteliğindedir. Özet olarak Çantalı Satış Seti evinizde açılan bir AVM gibidir. Bu set sayesinde AVM'lerin dahi satamayacağı kadar çok geniş bir ürün yelpazesini satma imkanı buluyorsunuz.

* Çantalı Satış Seti İçeriği:

Satış Çantası, Satış Kataloğu ve Numune İç Giyim'den oluşmaktadır.

* Siz kayıt olduktan sonra hesabınıza 25 TL Para Puan yüklüyoruz. Bu para puanı ilk siparişinizde kullanıyorsunuz. İlk siparişinizde nasıl kullanacağınızı örnek olarak şöyle izah edelim. Diyelimki 75 TL sipariş verdiniz 25 TL para puanınız düşülüyor ve sadece 50 TL sini ödüyorsunuz.

*
TÜRKOBİR Satış Temsilcisi olduğunuzda iki şekilde kazanç sağlıyorsunuz. Birincisi, Kendi Satışlarınızdan elde edeceğiniz kazançlar kampanya dönemlerine göre %30 ile %60 arası değişmektedir. İkincisi, Alt üyelerinizin satışlarından elde edeceğiniz kazançlardır. Sizin Kaydettiğiniz Üyeler, Üyelerinizin ve Üyelerinizin Üyelerinin kaydettiği üyeler şeklinde aşağıya doğru 5 kademeye kadar devam eden %15 Satış Primi kazanıyorsunuz.
* (Alt Üyelik hakkında daha detaylı bilgi için üst taraftaki Takım Öncülüğü butonuna tıklayabilirsiniz.!)


* Aktif Alt Üye Sayınız 100'e Ulaştığında SGK'lı Olarak Çalışıyorsunuz.


* Kendi Satışlarımdan Kazancım Ne Olur?
Katalog üzerinde ürünlerin Perakende satış fiyatları yazılıdır. Siz bu fiyatlardan satıyorsunuz. Ancak siparişlerinizi biz size gönderirken İmalat fiyatından gönderiyoruz. Katalog üzerindeki fiyatların %30 ile %60 daha aşağısına gönderiyoruz ve böylece siz yaklaşık %60’lık bir kar elde etmiş oluyorsunuz.

* Örnek olarak Katalog'da satış fiyatı 20 TL olan bir ürünün size geliş fiyatı 14 TL dir.

* Kime Satacağım?

Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşterinizdir.
Ev Hanımıysanız; komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes…
Sabit bir işte çalışıyorsanız; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…

* Özellikle iç giyim ve çorap her insanın en temel giyim ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecek.

* Bu İşi Kimler Yapabilir?

Başta Ev Hanımları olmak üzere emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen tüm dar gelirli insanlar…

* Kısacası “bu iş tam benlik ve ben bu işten para kazanmak istiyorum” diyen tüm dar gelirli insanlar sistemimize üye olabilir.

* Kendinizin belirleyeceği zamanlarda, kendi işiniz rahatlığında çok az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı çıkarabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, faturalarınızı ödeyebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz.

* Daha fazla zaman ayırarak ise ev kiranızı karşılayabilir daha da azmederek belki ev kredinizi belki de araba taksitinizi bile ödeyebilecek güçlü kazanç kapılarını aralayabilirsiniz.


TÜRKOBİR | Türkiye Kobiler Birliği
Sicil No: 17654-5